Modus operandi

09.08.2022

Vítejte na blogu studia Silent Observer, který Vám umožní nahlédnout do mé zvukové laboratoře a v ideálním případě se i něco zajímavého dozvědět.


Před devíti lety jsem si do svého medailonku na webzinu Echoes napsal stručnou a stále platnou větu: "Časem přidám pár chytrých vět o své osobě, abychom se lépe poznali. Než tak učiním, potřesu vám rukou svými články..." V jednoduchosti je síla a ani dnes bych na stručném představení nic neměnil. Podobně výstižné motto chci dopřát i svému blogu a napadá mě – Články ze světa zvuku a těch, kteří ho vytvářejí...

O čem to tedy celé bude? Momentální vize je taková, že bych rád informoval především o aktuálním dění ve studiu a všemožných zajímavostech kolem vzniku hudby. Blog je zamýšlen jako pravidelně nepravidelný zpravodaj pro příznivce studia, který by mohl dobře fungovat i jako prostor k zodpovídání Vašich dotazů. Neočekávajete hutnou četbu s přemírou technicky precizních postřehů a pouček. Lehkou formou podaný a na informace bohatý obsah je cíl, který se pokusím trefit. Do budoucna se podoba blogu samozřejmě může proměnit, ale to až "výhledově".

Foto © Gabriela Homolová 2022

Widget is loading comments...